Абонемент передбачає відвідування музею тричі за семестр для засвоєння уроків історії, мистецтва чи «Рідного краю». Вартість одного заняття – 116 грн для дитини/проводить вчитель, 134 грн/проводить наш екскурсовод.
Кожен урок відбувається у інших експозиціях музею та інтегрується до навчального процесу як інтерактивно-мультимедійна складова. Через різні історичні приклади школярі зрозуміють цінність демократичного устрою країни, важливість громадянської ініціативи, навчяться аналізувати різні джерела інформації та формувати власну думку з приводу тих чи інших історичних явищ. Урок у Музеї стане чудовим закріпленням пройденого матеріалу.
Абонемент у Музей – це унікальна можливість зробити навчання цікавішим, зрозумілішим і наочнішим.
Тривалість одного заняття – 45 хв.
Вартість абонементу – 400 гривень/проводить наш екскурсовод; 350 гривень/проводить вчитель.
За один урок учні зможуть опрацювати не більше 3-ох експозицій Музею.

Кожен урок можна доповнити тематичним майстер-класом на вибір групи.
Перелік тем зі шкільної програми уроків історії, які можна засвоїти у нашому музеї
5 клас: джерела до вивчення історії на прикладі унікальних артефактів – прикрас Х-ХІІІ століть, предметів побуту XIV-XVII століть, предметів цехового виробництва, реплік зброї XII-XIII та XIV-XV століть. Діти зможуть візуалізувати для себе відомих історичних постатей і пізнати історію України загалом, та Львова зокрема.
7 клас: знайомство з історією Галицько-Волинської держави, генеалогією князів Рюриковичів, межами тогочасного Руського королівства та сусідніх держав. Інструментами у навчанні стануть інтерактивні мапи, реалістичні реконструкції зовнішнього вигляду історичних постатей, численні артефакти X-XVII століть, репродукції зброї XII-XIII та XIV-XV століть, інформаційні монітори та тачскріни. Школярі зможуть наочно побачити, яку роль у житті давньоукраїнського суспільства відігравали різні соціальні верстви та етнічні групи, зрозуміють поняття «магдебурзьке право», «війт», «шляхта», «султан», «унія». Експозиції, присвячені історії Галичини періоду Руського королівства дозволять зрозуміти внесок русько-українського суспільства IX-XV ст. в загальноєвропейську культурну спадщину. Екскурсія сприятиме швидшому закріпленню шкільного матеріалу, а інформація, отримана на екскурсії, краще запам’ятається через візуальні образи, запахи та звуки.
8 клас: історія українських земель у складі Речі Посполитої (XVI-XVII ст.), знайомство з такими історичними постатями, як Йов Борецький та Петро Конашевич Сагайдачний, історіюя заснування Київської братської школи (у майбутньому Києво-Могилянської академії) та Львівської братської школи, Руське воєводство як «третя сила Речі Посполитої», Українське козацтво, визначні архітектори та митці Львова XVI-XVIII століть, розвиток релігій в Україні.