fbpx

Rules

General conditions

These Rules shall apply to all Museum visitors without exception, regardless of citizenship, status, age, or place of residence.

The visits to the Museum shall be carried out during the period of its operation in accordance with the approved schedule.

Entrance to the Museum’s exhibition area is possible with a ticket or pass.

The right of privilege visiting the Museum shall be granted to the citizens specified in Appendix 1 to these Rules upon presenting appropriate documents proving their membership in the appropriate category of citizens.

Дитячі або шкільні організовані групи (віком до 16 років), допускаються до Музею лише у супроводі дорослих. Супроводжуючі особи повинні ознайомити дітей з цими Правилами та нести відповідальність за їхнє дотримання, а також за безпеку дітей на весь час перебування групи в Музеї.

Організовані групи відвідувачів мають право відвідувати Музей за наявності відповідного договору надання послуг або за умови придбання відповідних квитків.

Здійсннення аматорської фото- та відеозйомки на території Музею дозволено за наявності вхідного квитка.

Відвідувачі повинні зберігати придбані вхідні квитки до виходу з Музею та пред’являти їх на вимогу працівників.

У разі порушення зазначених Правил відвідувач може бути позбавлений права перебування на території Музею без повернення плати за вхідний квиток та екскурсійне обслуговування.

Увага!!! В музеї ведеться відеоспостереження !!!

Зверніть увагу, експонати можуть «оживати» !!!!!!!!

Музей залишає за собою право закрити експозиційні об’єкти в цілому або окремі зали, в тому числі з технічних причин.

На території Музею заборонено:

 1. Порушувати порядок і тишу (в т.ч. голосно розмовляти, бігати, стрибати), під час екскурсії користуватись мобільним телефоном.
 2. Вчиняти дії, що суперечать нормам суспільної моралі, виказують зневагу до інших відвідувачів та працівників Музею.
 3. Вчиняти дії, що несуть загрозу експонатам та майну (в тому числі заходити за огороджувальні шнури, торкатися фігур, музейних предметів, експозиційних об’єктів та огороджуючих конструкцій, наближатися до них ближче ніж на 25 см).
 4. Відвідувати Музей дітям до 12 років без супроводу дорослих.
 5. Заходити до Музею з тваринами.
 6. Курити та вживати алкогольні (у т.ч. слабоалкогольні) напої, а також перебувати у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
 7. Проносити предмети, що забруднюють приміщення та одяг інших відвідувачів.
 8. Самовільно займатись торгівлею чи розповсюдженням поліграфічної, сувенірної, рекламної продукції на території Музею.
 9. Проводити екскурсії сторонніми особами без відповідного погодження. Виключне право на проведення екскурсій мають особи, що отримали письмовий дозвіл адміністрації.
 10. Заносити (завозити) на територію Музею вибухові, горючі та легкозаймисті речовини, піротехніку, зброю (газову, травматичну, холодну, вогнепальну).
 11. Користуватись відкритим чи закритим вогнем, запалювати будь-які предмети.
 12. Проводити політичну агітацію.
 13. Проводити видовищні дійства, культурно-розважальні заходи без дозволу адміністрації.
 14. Заходити з їжею та напоями.
 15. Заходити в приміщення, що відмічені спеціальними табличками «Стороннім вхід заборонено» або «Службове приміщення» та ін.
 16. Здійснювати професійну та комерційну фото- та відеозйомку без отримання дозволу згідно з Порядком здійснення кіно-, фото- і відеозйомки на території Музею.

Придбання вхідного квитока означає згоду відвідувача з Правилами відвідування Музею «Львів Стародавній»