fbpx

Музей “Львів Стародавній” презентував дитячий квест зі щуриком “Музейком”

З нагоди першого вересня музей “Львів Стародавній” презентував унікальний квест для дітей молодшого шкільного віку. Легенда квесту розповідає: кожен музей має свою таємницю, яку не можна нікому розповідати. Одні зберігають скелети, інші – ховають у шафах переписки з коханими, ще одні мають потаємні ходи. Наш музей унікальний. Бо у нас все це є! Але крім цього, у нас живе дуже добрий і милий музейний щурик Музейко. Він віддавна облюбував ці підземелля і тепер теж ховається у нас від комунальних служб Львова.  Спочатку він хитро під’їдав наші кренделики, але згодом ми подружилися і тепер він допомагає нам розважати  діток”.

Під час проходження квесту діти, вивчаючи історичні підказки, знаходитимуть різні локації і збиратимуть фотографії Музейка. На кожного, хто пройде квест чекають смачні та корисні подаруки від щурика.

Ми намагалися зробити історичні факти максимально цікавими та доступними для маленьких діток, а тому наш квест – це ціла дитяча пригода, яку хочеться знову і знову проходити. Музейко спонукає дітей дізнаватися більше і захоплює своїми цікавими і хитрими завданнями. Ми дуже сподіваємося, що наш щурик полюбиться діткам, і вже плануємо серію коміксів та розмальовок про життя Музейка”, – зазначає піар-менеджерка Музею Галина Білак. 

Вартість квесту – 40 гривень з дитини.

Тривалість – 45 хвилин.

Відвідати квест можуть як діти з батьками, так і шкільні групи.

Музей працює щодня з 09:00 до 22:00

 

Схожі новини