fbpx

Музей “Львів Стародавній” презентує унікальну вуличну виставку

7 вересня 2020 року о 12:00 на площі Ринок, перед входом до міської ратуші відбудеться відкриття вуличної виставки “Музей “Львів Стародавній” .В урочистостях візьмуть участь директор музею Борис Данилів,  заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, Директор департаменту розвитку ЛМР Наталя Бунда, начальник управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради Христина Береговська. Виставка має на меті познайомити містян із ідеєю та цінностями проекту “Львів Стародавній” – першого музею історії міста у Львові, представити основні складові проекту та показати важливість вивчення історії за допомогою мультимедіа та інтеракції. 

Ми дуже радіємо, що маємо можливість більше розповісти про наш проект, адже Музей створений для того, щоб кожен львів’янин відчув себе гордим за своє місто та своє минуле. Ми прагнемо, щоб наші діти ніколи не повторювали помилок минулого і пишалися своїм корінням, а відтак, робимо усе для того, щоб сучасною мовою доносити інформацію до наших гостей. Музей в унікальній інтерактивній та мультимедійній формі знайомить кожного з минулим міста Лева і дає можливість у хронологічному прядку простежити усі етапи його розбудови,”  – зазначає директор музею Борис Данилів. 

Виставка діятиме з 7 вересня до ….. Усі охочі можуть оглянути  інформаційні стенди, а потім за бажанням відвідати і сам музей, який знаходиться біля площі Ринок. 

Музей “Львів Стародавній” працює у Львові трохи більше місяця. За цей час його відвідали понад 2 тисячі львів’ян та гостей міста.  Більшість відвід увачів захоплюються масштабом проекту та його світоглядним значення. 

Пільгові категорії населення можуть оглянути експозиції кожен останній вівторок місяця за 1 гривню.

Схожі новини