fbpx

Музей «Львів Стародавній» запрошує шкільні групи до пізнавального активного дозвілля

Унікальний інноваційний інтерактивний музей історії міста у постатях «Львів Стародавній» презентує шкільні програми з нагоди 1-го вересня. Відтепер у Музеї діти зможуть не тільки побачити, як виглядали Данило Галицький, Юрій Кульчицький, Іван Підкова, Ян Георг Пінзель, а й взяти участь у пізнавальних квестах, творчих майстер-класах та інтерактивних уроках.

Це перший в Україні Музей, що зможе зацікавити сучасного школяра. Тут діти зможуть закріпити пройдений у школі матеріал, зробити селфі з королями та королевами, козаками та князями, яких вони бачили у підручниках, використати здобуті знання для перемоги у квесті, а ще відчути запахи та звуки епох, ближче познайомитися з історією розвитку міста.

«Ми готові до максимально плідної співпраці з управліннями освіти, навчально-методичними центрами та школами. Мета створення музею полягає у тому, щоб об’єднати усіх навколо своєї історії і виховати покоління, яке знатиме своє минуле і пишатиметься тим, що у них українське коріння. Діти – це та вдячна аудиторія, яка має оглянути наші експозиції у першу чергу, адже саме їм будувати майбутнє нашої країни. Ми щиро віримо, що освітні заклади підтримають нас у цьому, бо тільки разом ми можемо сприяти відродженню національної гідності», – зазначила піар-менеджерка Музею Галина Білак.

У музеї можна буде відвідати такі цікаві майстер-класи, як декор зброї, малювання кавою, ліпка з глини, виготовлення кольчуг, середньовічні танці та настільні ігри. Діти, які спробували ці активності, дуже задоволені і завжди обіцяють, що будуть глибше вивчати історію.

Схожі новини