fbpx

Відгуки про музей

Дякую Господу Богу, що люди думають не тільки про своє збагачення, але і про збагачення душі всіх українців. Слава Україні.

м. Харків, 11.08.2020

Я під великим враженням. Дуже сподобалося. Я і мріяти не могла, що побачу князів та відчую атмосферу стародавнього Львова. Я дуже вдячна. Хочеться побажати вам розвитку та процвітання. Ваш музей – це щось неймовірне. Велике дякую. 

З великою вдячністю Олена,

Сєверодонецьк. Луганська обл. 11.08.2020

Олена

Дякуємо за відродження історичного духу нації,  її “оживлення”. Дізнаючись про відомих українських полководців, діячів культури та науки, митрополитів та їхній внесок у розвиток української державності, виникає бажання створювати ВЛАСНУ історію з поверненням у минуле. Особливо вражає реалістичність композицій, схожість персонажів. Історія, що творить майбутнє.

Рівне. 15.08.2020

Петро та Ірина

Я завжди розглядав історію нашої країни зі сходу на південь, західні історичні події незаслужено залишав збоку, по недолугості своїй думав, про їх малозначимість в глобальному плані історії України і Київської Русі. Відвідування музею дало грунт для роздумів, буду вивчати і читати. Велике дякую!

Харків

18.09.2020

Артем

Почну своє слово з подяки тим,  в кого виникла пречудова ідея захоплюючої експозиції. Згадка історії міста втілена у статуях, яким бракує хіба що дихання. Хай Бог благословить усіх,  хто відвідуватиме цю експозицію. І я теж претендую на Господнє благословення, бо сьогодні прийшов на її відкриття.

30.07.2020

Владика Ігор Возняк

Богом сотворена людина, яка творить історію. Для нас як церковної спільноти є дуже важливим підтримувати такі духовно-просвітницькі проекти, адже великі релігійні діячі впливали на розвиток культури нашого краю. Дякую всій команді, яка жертовно працювала для реалізації цього проекту. Божого нам усім благословення.

Отець Любомир Яворський, патріарший економ УГКЦ