fbpx

Договір публічної оферти

(Публічна оферта ТОВ «Музей «Львів Стародавній»)

 

 1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

1.1 В цьому документі нижченаведені терміни використовуються однаково в однині й множині (якщо інше не випливає зі змісту терміну і/або визначення) у наступних значеннях:

1.2 «Договір публічної оферти» – публічний договір, зразок якого розміщений на Веб-сайті https://lvivancient.org/?page_id=2123&preview=true (далі – Веб-сайт), і застосування якого є обов’язковим для Продавця, що містить пропозицію Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті Продавця, спрямовану невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.

1.3 «Акцепт» – прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті, шляхом додавання його у віртуальний кошик та оформлення Замовлення.

1.4 «Товар» – предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супровідні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), щодо придбання якого на Веб-сайті розміщена пропозиція Продавця.

1.5 «Покупець» – будь-яка дієздатна, повнолітня фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним українським законодавством, що відвідала Веб-сайт та має намір придбати той чи інший Товар, а також погодилась з умовами цього Договору.

1.7 «Інтернет-магазин музею» – особа, яка є власником чи розповсюджувачем Товару та за допомогою Веб-сайту має намір його продати.

1.8 «Замовлення» – належно оформлена та розміщена заявка Покупця на купівлю Товарів, що адресується Продавцю.
 2.  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1.  Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу.

2.2. Договірні відносини між Інтернет-магазином і Покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення Замовлення кнопки «Купить» і «Оформить заказ», означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), згідно чинного українського законодавства, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче. 

2.3. Даний Договір набуває чинності з моменту натискання на Веб-сайті https://poputchik.ua на кнопку «Купить» і «Оформить заказ», яким Покупець надає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару чи з моменту оформлення замовлення по телефону Продавця та діє до моменту отримання Покупцем чи Третьою особою, визначеною Покупцем, Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

 1. 3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

 3.1. Інтернет-магазин зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього кошти.

3.2. Інтернет-магазин гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом , а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

3.3. Інтернет-магазин та Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивним чи удаваним правочином або правочином, укладеним під впливом тиску чи обману.

3.4. Інтернет-магазин підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України, та зобов’язується нести відповідальність у випадку порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.

3.5. Погоджуючись з умовами Договору, Покупець підтверджує свою правоздатність та дієздатність, включаючи досягнення 18-річного віку, а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього в результаті укладання цього Договору.

 1. ПРАВИЛА АКЦЕПТУ

4.1. Ця оферта вважається основним документом в офіційних взаєминах між Покупцем і Продавцем з купівлі-продажу Квитків. Прийняття Покупцем цієї Оферти здійснюється шляхом послідовного вчинення Покупцем дій, зазначених у п. 4.3 цієї Оферти (акцепт Оферти). Вчинення акцепту Покупцем цієї Оферти проводиться добровільно і рівносильно укладенню письмового договору (п. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України).

4.2. До здійснення акцепту Оферти Покупець повинен бути впевнений, що всі умови цієї Оферти йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі.

4.3. Акцепт цієї Оферти Покупцем здійснюється шляхом послідовного вчинення таких дій:

а) звернення до Точки продажу та/або звернення до Інтернет-сайту Продавець та/або СубПродавець, та/або дзвінок у Контактний центр Продавець та/або СубПродавець;

б) вибір конкретного Заходу та категорії Квитка/ів з наявних на момент звернення Покупця;

в) ознайомлення з умовами цієї Оферти;

г) ознайомлення з віковими обмеженнями конкретних Заходів, а також надання контактного номера телефону, адреси електронної пошти, прізвища та імені Одержувача Електронного квитка, а за умови оформлення доставки — адреси та часу доставки.

4.4. Після здійснення всіх дій, зазначених у пункті 4.3. цієї Оферти, Покупець, в залежності від обраного способу придбання Квитка: проводить оплату Замовлення у відповідності з обраним Покупцем способом придбання із відповідним такому способу придбання способом оплати в терміни, передбачені правилами оплати для конкретного Заходу.

4.5. Після вчинення оплати Замовлення Покупець або одержує Квиток самостійно в Точках продажів або шляхом оформлення його доставки (за окрему плату), або самостійно роздруковує Електронний квиток, або здійснює запис Електронного квитка в пам’ять технічного пристрою, що належить Покупцеві.

4.5.1. Відповідно до положень пункту 4.5. цієї Оферти Покупець може отримати Електронний квиток за допомогою його відправки Продавцем на вказану Покупцем адресу електронної пошти. Відправлення Електронного квитка здійснюється лише за умови виконання Покупцем зобов’язання по повній оплаті вартості Електронного квитка .

 1. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЛАТЕЖУ

5.1. Покупець має право здійснити оплату Квитків будь-яким із способів, запропонованих Продавецем, інформація про які знаходиться на сайті Продавець та/або СубПродавець, у Точках продажу та/або повідомляється в Контактному центрі Продавець.

5.2. Платіж визнається вчиненим Покупцем в момент підтвердження успішної транзакції з боку банку або платіжної системи, або в момент надходження грошових коштів до каси Точки продажу.

5.3. У разі оплати Замовлення банківською картою на web-сайті Продавець та/або СубПродавець і Точках продажів Продавець та/або СубПродавець Покупець зобов’язаний використовувати банківську карту, випущену на ім’я Покупця. Одночасно з цим касир в Точці продажу квитків має право вимагати надання Покупцем оригіналів документів, що засвідчують особу Покупця.

5.4. Електронний квиток може бути отриманий Покупцем тільки за умови формування Замовлення самостійно Покупцем безпосередньо на Інтернет-сайті Продавця або СубПродавець та оплати замовлення тільки за допомогою банківської карти або іншим безготівковим способом, інформація про який наведена на Інтернет-сайті Продавець.

5.5. Після оплати Замовлення згідно п. 5.2. цієї Оферти Замовлення вважається проданим і у Покупця виникає право отримати доступ до Музею.

5.6. При несплаті або частковій оплаті замовлення протягом Періоду дії броні Замовлення вважається непроданим і анулюється.

 1. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

6.1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р., № 1023-ХІІ (зі змінами) та Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджений Наказом Міністерства юстиції України від 07.07.1999 р., № 452, повернення коштів за квитки на заходи проводиться Принципалом та/або Організатором тільки у випадках скасування (відміни) заходу або зміні складу артистів, часу або місця проведення Заходу. Принципал та/або Організатор повертає Покупцю лише номінальну вартість квитка, повернення Сервісного збору та вартості додаткових послуг Принципалом не проводиться, так само як не підлягає поверненню вартості доставки Квитків, якщо послуга доставки була додатково замовлена Покупцем. 

6.2. Порядок повернення грошових коштів Покупцю здійснюється згідно з п.6.1. цієї Оферти:

6.3. Повернення грошових коштів Покупцю у разі оплати Замовлення (Квитків) готівковими коштами відбувається після надання повної інформації Покупцем на електронну адресу ancientlviv@gmail.com. Повна інформація складається з: фото та/або скан-копії квитка (квитків), реєстраційного номеру облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ІПН) особи, банківських реквізитів отримувача, що звертається, а також копію документа, що підтверджує особу.

6.3.2. Повернення грошових коштів Покупцю в разі оплати Замовлення (Квитків) безготівковим способом (банківською картою) відбувається після надання повної інформації Покупцем на електронну адресу ancientlviv@gmail.com. Повна інформація складається з: електронних квитків, квитанції про успішну оплату, реєстраційного номеру облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ІПН) особи, а також копію документа, що підтверджує особу.

6.4. Повернення грошових коштів відповідно до умов цієї Оферти за придбані Покупцем Квитки здійснюється тільки за Квитки, придбані на Інтернет-сайті, якщо дане місце повернення вказано в офіційному листі Організатора Заходу згідно з п. 6.1. цієї Оферти.

6.5. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту звернення Покупця.

6.6. За поверненням коштів може звернутись тільки Покупець, дані якого вказані в Замовленні, грошові кошти повертаються Покупцеві тільки при обов’язковому фактичному поверненні Покупцем придбаного квитка.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

7.1. Покупець має право:

7.1.1. Самостійно з відкритих джерел наводити довідки про ціну Квитків на Заходи та сервісних послугах інших офіційних квиткових операторів при ухваленні рішення про придбання Квитків у Продавця.

7.1.2. Отримувати інформацію про правила продажу Квитків, наявних категоріях Квитків та іншу інформації щодо Заходів.

7.1.3. Обирати спосіб оплати Квитка із запропонованих Продавцем на сайті. При цьому Покупець зобов’язаний самостійно ознайомитися з правилами користування тим чи іншим способом платежу.

7.1.4. Направляти відгуки про роботу Продавця за контактами, вказаними на сайті.

7.1.5. Покупець має право відмовитися від придбання Квитка у Продавця до моменту вчинення оплати Замовлення відповідно до умов, що передбачені цією Офертою. Така відмова потягне за собою припинення перед Покупцем всіх обов’язків Продавця.

7.2. Покупець зобов’язаний:

7.2.1. Детально ознайомитися з усіма правилами покупки Квитків та умовами цієї Оферти й прийняти їх при здійсненні покупки Квитка, а також всі додаткові правила, що регулюють відносини Сторін відповідно до цієї Оферти.

7.2.2. При оформленні Замовлення надати точну і повну інформацію про себе. Покупець визнає, що він несе повну відповідальність за дані, що повідомляються Продавецьу. Покупець визнає, що не має жодних претензій до Продавця за некоректно оформлене Покупцем з використанням Інтернет-сайту Продавця Замовлення, так як сам не переконався в його коректності під час вчинення оформлення.

7.2.3. Оплатити у повному обсязі вартість оформленого Замовлення перед тим, як оформлювати наступне Замовлення.

7.3. Продавець має право:

7.3.1. Вимагати від Покупця дотримання всієї процедури оформлення/оплати Замовлення за правилами, викладеними в цій Оферті.

7.3.2. При відмові Покупця прийняти цю Оферту на викладених у ній умовах відмовити Покупцеві в продажі йому Квитка і наданні Послуг.

7.3.3. Анулювати Бронь та/або Замовлення Покупця, якщо Покупець має більше 2х (двох) неоплачених Броней та/або Замовлень протягом 1 (одного) календарного місяця.

7.3.3. Будь-коли виробляти модифікацію будь-якого програмного забезпечення Системи Продавця, в тому числі Інтернет-сайту, призупиняти роботу програмних засобів, що забезпечують функціонування сайту, при виявленні істотних несправностей, помилок і збоїв, а також в цілях проведення профілактичних робіт і запобігання випадків несанкціонованого доступу до сайту.

7.3.4. Встановлювати та змінювати тарифи на свої Послуги в односторонньому порядку і в будь-який час.

7.3.5. Вимагати від Покупця повну оплату Квитка перед тим, як здійснити продаж Квитка.

7.3.6. Анулювати оформлене Замовлення, якщо воно не буде оплачене в Період дії броні. Анульоване Замовлення не може бути відновлено для повторної оплати, окрім як шляхом створення Покупцем нового Замовлення.

7.3.7. При недотриманні Покупцем будь-якого з пунктів Оферти відмовити йому в подальшому наданні послуг.

7.4. Продавець зобов’язаний:

7.4.1. Надавати Покупцю можливість відвідати Музей.

7.4.2. Не використовувати персональні дані Покупця для несанкціонованої розсилки матеріалів, що не відносяться до оформлення Замовлення.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

8.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань, передбачених цією Офертою, Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України та умовами цієї Оферти.

8.2. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за цією Офертою, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини), тобто надзвичайних і невідворотних обставин, що виникли проти волі і бажання Сторін і яким вони не могли запобігти, уникнути або передбачити. До обставин непереборної сили, зокрема, відносяться: стихійні явища (землетруси, повені, пожежі і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, вибухи, страйки, стихійні безлади і протести, епідемії, в тому числі обмеження у зв’язку з ризиками COVID-19, та/або інших вірусів), дії та рішення державних органів влади, що включають рішення щодо протидії вірусу COVID-19 та/або іншим вірусам, заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т. п.), збої, що виникають в телекомунікаційних і енергетичних мережах. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі Сторін приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.

8.3. Всі претензії або позови, пов’язані з цією Офертою, повинні бути заявлені в письмовому вигляді протягом 10 (десяти) календарних днів з дати їх виникнення. Після закінчення зазначеного терміну претензії розглядатися Продавецьом не будуть.

 1. ОКРЕМІ ПОЛОЖЕННЯ СТОСОВНО КВИТКІВ (ЕЛЕКТРОННИХ КВИТКІВ)

9.1. При придбанні Електронного квитка Покупець в будь-якому випадку зобов’язується повідомити свою дійсну адресу електронної пошти, телефон, а також вказати свої прізвище та ім’я Одержувача Квитка (в окремий випадках паспортні дані, якщо є такі вимоги згідно із Законами України та/або Принципала і/або Організатора). У разі ненадання такої інформації (дійсних адреси електронної пошти, телефону, прізвища та імені Покупця і Одержувача Квитка, паспортних даних), а так само у разі надання неправдивої або недійсною інформації, Продавець вправі відмовити Покупцеві в придбанні Електронного квитка.

9.2. Покупець приймає і погоджується з тим, що він повною мірою несе відповідальність за повідомлення помилкової або недійсної електронної поштової адреси.

9.3. Електронний квиток відсилається Покупцеві на його електронну поштову адресу лише за умови дотримання Покупцем умов цієї Оферти про оплату вартості Електронного квитка .

9.5. Покупець самостійно несе відповідальність за збереження та захист Електронного квитка від копіювання. У разі копіювання Електронного квитка доступ в музей  буде відкритий по тому квитку, який був пред’явлений першим.

 1. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

10.1. Суперечки, що виникають при виконанні договору на умовах цієї Оферти, вирішуються з обов’язковим дотриманням претензійного порядку. Претензія подається Продавецьу в письмовому вигляді з додатком документів, які обґрунтовують пропоновані вимоги, в строк не більше 10 (десяти) календарних днів з дати виникнення причини суперечки. Претензія, що надійшла, розглядається Продавеце у термін не більше 10 (десяти) календарних днів.

10.2. При неможливості досягнення згоди, суперечки, що виникли, підлягають розгляду в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

10.3. З усіх інших питань, не передбачених цією Офертою, Сторони керуються чинним законодавством України.

 1. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ІНШІ УМОВИ

11.1. Web – портал  https://www.lvivancient.org/ (далі – Сайт), а також загалом Система, призначенням яких є сприяння наданню послуг з бронювання, оформлення, продажу і доставки Квитків (Електронних квитків), Сертифікатів на квиток, які належать на праві власності ТОВ «Музей «Львів Стародавній». 11.2. Політики конфіденційності в рамках даної Оферти є комплексом правових, адміністративних, організаційних, технічних та інших заходів, які вживає Продавець з метою забезпечення конфіденційності та захисту персональних даних фізичних осіб – споживачів, які є користувачами Сайту та/або Покупцями, окрім випадків, коли така інформація особисто та свідомо розголошується споживачем – користувачем Сайту та/або Покупцями.

11.3. Метою впровадження Політики конфіденційності та захисту персональних даних є недопущення публічного доступу та розголошення інформації, володільцем якої є користувач Сайту та/або Покупець. Продавець вживає всіх можливих заходів з метою забезпечення виконання заходів, передбачених даним розділом.

11.4. З метою реалізації функцій та завдань Сайту та інших цілей, пов’язаних з цивільно-правовими відносинами між Продавцем  та Покупцем, користувач Сайту та/або Покупець, користуючись даним Сайтом та послугами, для надання яких створений Сайт та Система, погоджуючись з цією Офертою, надає Продавець у свої персональні дані, а також свою згоду на їх обробку. Метою обробки персональних даних є виконання умов цієї Оферти.

11.5. Перелік персональних даних, на обробку яких Покупець дає свою згоду:

 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • дата народження;
 • паспортні дані;
 • індивідуальний податковий номер.

11.6. Перелік дій з персональними даними, на вчинення яких Покупець дає згоду: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (в тому числі передача), знеособлення, блокування, знищення персональних даних. Дані дії можуть здійснюватися наступними способами: в документальній, електронній, в усній формах.

11.7. З метою реалізації державної політики в сфері захисту персональних даних та відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 Сторони мають право передавати отримані персональні дані, як в складі бази даних так і окремо, третім особам лише для виконання умов цієї Оферти та/або з дня надходження запиту від третьої особи (контролюючим органам), і що інша Сторона, у такому випадку, не буде претендувати та мати право на будь-яку винагороду та іншого виду компенсацію. Вказана згода, надана Стороною з урахуванням вимог ст. 7, ст. 8 та ст.11 Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р. та діє безстроково та без обмежень щодо території дії.

11.8. Продавець звільняється від обов’язку дотримання Політики конфіденційності стосовно Персональних даних користувача Сайту/Покупця у випадку, якщо він сам самостійно публічно розголошує персональні дані.

11.9. Продавець має право поширювати персональні дані користувача Сайту/Покупця у випадку якщо інформація, отримана зі складу персональних даних є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати таку інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.

11.10. Продавець має право поширювати персональні дані користувача Сайту/Покупця з відповідного письмового дозволу користувача Сайту/Покупця.

11.11. Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких користувач Сайту/Покупець надає доступ Продавець у зберігаються безстроково, якщо інше не встановлено законодавством України або його волевиявленням.\

11.12. Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких користувач Сайту/Покупець надав доступ Продавець у підлягають видаленню або знищенню у разі:

– припинення правовідносин між користувачем Сайту/Покупцем та Продавцем;

– видання відповідного припису Уповноваженого Верховної ради з прав людини або визначених ним посадових осіб секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини;

– набрання законної сили рішенням суду щодо видалення або знищення персональних даних.

 1. ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ РЕКВІЗИТІВ ПЛАТІЖНИХ КАРТ ПОКУПЦІВ

12.1. При оплаті послуг на Сайті банківською карткою, обробка платежу (включаючи введення номеру платіжної картки, терміну її дії, CVV2/CVC2) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Дані платіжної картки передаються провайдерам платіжних сервісів тільки у зашифрованому вигляді і не зберігаються на Сайті та/або у Системі.

12.2. Обробка конфіденційних даних (реквізитів картки, реєстраційних та інших дані) Покупця захищена, будь-яка третя особа не може отримати персональні і банківські дані Покупця через сервіс (Сайт, Систему) Продавець.

12.3. При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та Master Card – Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів власника банківської картки – Покупця. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку проведення операцій з банківськими картками шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL) та інших методів.

12.4. При операції з використанням реквізитів платіжної картки для додаткової аутентифікації власника платіжної картки використовується протокол 3-D Secure. Якщо Банк-емітент платіжної картки Покупця підтримує вказану технологію після введення платіжних даних та згоди на здійснення операції, Покупець буде перенаправлений на сервер Банку-емітента для проведення додаткової ідентифікації.

12.5. Використання Продавцем послуг Банків-еквайрів з прийому онлайн-оплат та здійснення зарахувань на платіжні картки здійснюється відповідно до правил Міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard та відповідно до принципів дотримання конфіденційності та безпеки здійснення операцій з використанням даних платіжних карток.

12.6. Продавець використовує актуальні методи перевірки, шифрування та передачі даних за закритими каналами зв’язку.

 1. СТРОК ДІЇ ОФЕРТИ, ІНШІ УМОВИ

13.1. Справжня Оферта набуває чинності з дати її розміщення на сайті Продавця і діє безстроково. Положення цього пункту поширюються і на доповнення (зміни) до справжньої Оферти.

13.2. Договір вважається укладеним з моменту акцепту Оферти, шляхом проставляння відмітки в полі «Я згоден з Публічною офертою» або натискання кнопки «Перейти до оплати», та діє до моменту повного виконання Сторонами зобов’язань цього Договору.

 1. АДРЕСА ТА ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ БАНКУ ПРОДАВЦЯ 

14.1. Місцезнаходження Продавця: 79008, м.Львів, вул. Краківська, буд. 21;

р/р UA753005280000026003455078341 в АТ «ОТП Банк»

Код ЄДРПОУ 300528